شرایط و ضوابط ارسال

 

ارسال ها از طریق پست پیشتاز و در شهر های دارای واحد فروش از طریق پیک انجام میگیرد و هزینه های مربوطه مطابق آنچه در صورت حساب شما درج شده دریافت خواهد شد. بسته های شما نهایتا 48 ساعت بعد از تایید پرداخت شما توسط بانک،به اداره پست تحویل داده خواهد شد. در صورتی که کالا دچار نقص باشد طبق قوانین فروشگاه مای مام برگشت آن پذیرفته می شود و کلیه هزینه های آن با فروشگاه مای مام خواهد بود، مرجع تشخیص نقص اولیه فروشگاه مای مام می باشد در غیر این صورت کلیه هزینه های مربوطه بر عهده مشتری محترم خواهد بود.

تا اطلاع ثانوی فقط خرید های بالای500 هزار تومان بصورت رایگان ارسال خواهد شد.این تخفیف در ارسال ممکن است تغییر کند و اختیار تغییر آن در هرزمان با مای مام می باشد.

 

شرایط و ضوابط مرجوعی

 

با توجه به اهمیت حفظ بهداشت و صیانت از حقوق مشتریان عزیز کالای فروخته شده بعد از دریافت توسط مشتری و باز شدن بسته بندی مخصوص مای مام تحت هیچ عنوانی برگشت داده نخواهد شد مگر موارد قید شده در قوانین فروشگاه.اما تا قبل از باز کردن بسته بندی مخصوص می توانید کالا را تا یک یک هفته پس از تاریخ خرید مرجوع نمایید در این صورت هزینه مرجوعی بر عهده مشتری خواهد بود

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم